Tanıtım Yazısı ve Backlink Satışı

Tanıtım yazısı firmanızı, markanızı ya da sitenizi tanıtmanın en basit ve en uygun yoludur. Tanıtım yazıları aslında SEO stratejisinin bir adımıdır. Bu içerikler tanıtımızı yaparken backlink almanızı da sağlar. Kaliteli bir siteden anahtar kelimenize alınacak bir tanıtım yazısı sitenizin değerli bir referans olduğunu ve daha üst sıralarda çıkması gerektiğini arama motorlarına gösterecektir.

Tanıtım yazısı almak elbette tek başına yeterli bir strateji değildir. Tanıtım yazıları SEO çalışmalarının yalnızca bir ayağına oluşturur ve planlı bir şekilde alınmalıdır. Kalitesiz ve sektörünüzle alakası olmayan sitelerden alacağınız tanıtım yazıları, sıralamada yükselmenizi sağlamayacağı gibi gerilemenize neden olabilir.

Tanıtım yazılarını kesinlikle sektörünüzle alakalı sitelerden almalısınız. Ayrıca siteyi incelemeli, otoriter bir site olduğundan ve spam skorunun yüksek olmadığından emin olmalısınız.

Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısı Satın Al

Bozkurt Web Ajans ile sektörünüze uygun sitelerden kaliteli tanıtım yazıları satın alın. En Uygun Fiyat Garantisi!

Doğal Reklam

Tanıtım yazıları en doğal reklam yöntemlerinden biridir.

Anahtar Kelimede Yükselme

Kaliteli tanıtım yazıları hedeflenen anahtar kelimelerde yükselme sağlar.

Trafik Artışı

Tanıtım yazısı aldığınız siteden sitenize trafik akışı başlar ve ziyaretçi sayınız artar.

Siteniz Değerlenir

Tanıtım yazısı sayesinde başka bir site size referans olur ve bu da sitenizin değerini arttırır.

Marka Değeriniz Artar

Tanıtım yazıları sitenizin reklamıdır ve marka değerinizi arttırır.

Geniş Kitlelere Ulaşırsınız

Tanıtım yazınız binlerce kişi tarafından görülebilir ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar.

Bozkurt Web Ajans Tanıtım Yazıları


Tanıtım yazısı ya da backlink paketi satan sitelerden tamamen farklıyız. Sizlere hergün onlarca tanıtım yazısı yayınlanan ya da backlink çöplüğüne dönmüş siteleri önermiyoruz. Sektörünüzü öğrenip sitenizi analiz ederek, sitenizin SEO stratejisine en uygun siteleri belirliyor ve bütçenize göre planlama yapıyoruz. Tanıtım yazısı alacağınız tüm siteler kalitesini kanıtlamış, sektöründe güncel içerik üreten sitelerdir.

Sizlere 3, 5 ya da 7 sitelik paketler sunmuyoruz, sektörünüze en uygun siteleri önererek sizin seçmenizi sağlıyoruz. İsteğinize göre çalışmalar birkaç gün içinde tamamlanabileceği gibi, tanıtım yazısı çalışmalarını haftalık ve aylık sürece de yayabiliyoruz. Aslında en uygun strateji de tanıtım yazılarının sürece yayılması olacaktır.

Tanıtım Yazısının SEO’ya Etkisi


Tanıtım yazıları ile sitenizin reklamını yaparken backlink de satın almış olursunuz. Yazı içerisinde geçireceğiniz 1-2 backlink, site otoritenizin artmasını sağlarken arama motorlarına da değerli bir site olduğunuz sinyalini gönderir. Ayrıca tanıtım yazılarında her zaman link çıkışı yapılmak zorunda değildir. Doğal bir strateji ile tanıtım yazısı alıyor ve markanızı destekliyorsanız, yalnızca markanızın yazıda geçmesi de Google açısından oldukça değerli bir referanstır. Örneğin marka adımız olan Bozkurt Web Ajans bir tanıtım yazısında sitemize hiçbir link çıkışı almadan bile geçiyor olsa, bu kullanım arama motorları gözünde marka değerimizi arttıracaktır. Ayrıca kaliteli bir tanıtım yazısı okuyucuların dikkatini çekerek marka isminizle Google arama yapmasını sağlayabilir. Marka ismiyle yapılan organik aramalar sitenizin değerini gözle görülür bir şekilde arttırır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır?


Tanıtım yazısını kendiniz hazırlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Tanıtım yazısı yazarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini maddeler halinde sıralayalım.

  • Öncelikle ilk yapılan hatadan bahsedelim. Tanıtım yazınız 300-400 kelimelik kısa içeriklerden oluşmamalıdır. Tanıtım yazınızı mümkün olduğunca uzun yazmaya çalışın.
  • Tanıtım yazınız kesinlikle özgün olmalıdır.
  • Tanıtım yazılarında yalnızca link geçirmeyin, markanız ya da firma adınız da yazıda sık sık geçsin.
  • Yazınızı hiyerarşik başlıklara bölmelisiniz. Bu durum hem arama motorlarını memnun eder hem de rahat okunmasını sağlar.
  • Tanıtım yazılarınızda anahtar kelime geçirmek için saçma sapan anlatım bozuklukları ya da cümle tekrarları yapmayın. Anahtar kelimenizin birkaç defa geçmesi yeterlidir.
  • Tanıtım yazılarınız ilgi çekici olmalıdır. Okunan, merak uyandıran ve sitenize kullanıcı çeken tanıtım yazıları daha faydalıdır.
  • Tanıtım yazınızda işinizle alakalı sık sorulan sorulara cevap verebilirsiniz. Bu sayede potansiyel müşteriler de oluşturabilirsiniz.
  • Son olarak da dürüst olun. Firmanızla, işinizle alakalı abartmalardan kaçının.

Backlink Satın Al

Performans garantili backlink satışı. En uygun fiyata sektörünüze özel backlink satın alın!

News Kayıtlı Sitelerden Backlink

Google News Kayıtlı Haber Sitelerinden Backlink Alın.

Sosyal Medya Backlink

Sosyal Medya Sitelerinden Backlink Alın.

Sektörünüze Özel Backlink

Aynı Sektörde Yer Aldığınız Sitelerden Backlink Alın.

Otoriter Sitelerden Backlink

Domain Authority (DA) Yüksek Sitelerden Backlink Alın.

Bozkurt Web Ajans Backlink Stratejisi


Paket halinde satılan backlinklerin hiçbir işe yaramadığını düşünüyoruz. Aslında paket alımı yaptığınızda ödediğiniz ücretin %80’i işe yaramaz backlinklere gidiyor. Sitenize faydası olmayan bu backlink paketleri uzun vadede sitenizin gerilemesine dahi neden olabiliyor. Google backlink konusunda yapılan manipülasyonun farkına vardı ve değersiz backlinki bulunan siteleri cezalandırmaya devam ediyor. Artık kaç tane backlinkiniz olduğunun hiçbir önemi yok. 1000 tane kalitesiz backlinkiniz olacağına 1 tane otoriter siteden backlinkiniz olsun daha faydalı. Ayrıca süreli backlink alımlarından da kaçınmalısınız. Backlinkiniz, backlink aldığınız site açık olduğu müddetçe silinmemelidir.

Footer backlink ya da edu gov backlinklerin hiç mi önemi yok diye soruyor olabilirsiniz. Bu tarz backlinkler Google’ı kandırmaya çalışmaktan başka hiçbir işe yaramaz. Google algoristması her geçen gün gelişiyor ve manipülasyonların farkına varıyor. Bu backlink paketleri ile kısa süreli bir başarı elde etseniz bile uzun vadede siteniz Google yaptırımlarına uğrayacaktır. Örnek vererek konuşmak gerekirse, footer backlink aldığınız bir sitenin tüm sayfalarından backlink alırsınız. Bir haber sitesinde 10 bin içerik varsa siz footer backlink alırsanız bu siteden 10 bin backlink almış olursunuz. Rakamsal olarak bakıldığında göze ne kadar da hoş geliyor değil mi? Ama biraz düşünecek olursak Google bu backlinklere neden önem versin ki? Bir site her yazısında size backlink vermiş ,bunun Google gözünde hiçbir değeri yok ne yazık ki.

Edu ve Gov backlinklere gelecek olursak; aslında bu sitelerden gerçek backlink alındığında sıralamada hızla yükselebilirsiniz. Edu ve Gov uzantılı siteler Google tarafından güvenilir görülmekte ve referans olduğu sitelere de aynı gözle bakılmaktadır.

Edu ve Gov uzantılı siteler size gerçekten backlink verirse yani referans olursa bu çok değerli bir backlink alımıdır fakat böyle bir backlink almak hiç de kolay değildir. Bu tarz sitelerin açıklarından yararlanarak, yorum yaparak ya da forumlarında profil oluşturarak aldığınız backlinklerin hiç bir önemi yok. Ayrıca backlink paketi satan kişiler genellikle edu ve gov backlinkleri yabancı sitelerden temin etmektedir. Türkçe sitenize yabancı bir eğitim ya da devlet kurumu neden referans olsun ki? Başarılı olmak için tek yapmanız gereken akla ve mantığa yatkın bir backlink stratejisi oluşturmaktır.

Kaliteli Sitelerden Hedefe Yönelik Backlink Alın.

Backlink Sayınız Değil, Backlinlerinizin Değeridir Önemli Olan!

Dofollow Backlink Alın.

Backlink Aldığınız Site Sektörünüzle Alakalı Olsun.

Backlinklerinizi Analiz Edin ve Tüm Değersiz Backlinkleri Reddedin.

Yalnızca Çapa Metinlere Backlink Almayın. Site Adınıza da Backlink Alarak Markalaşın!

Tanıtım Yazısı ya da Backink Satın Almak için Bizimle İletişime Geçin!

    Yardıma mı ihtiyacınız var?