Profesyonel ve Kurumsal Logo Tasarım

Firmanızı görsel olarak yansıtan en önemli husus logo tasarımıdır. Akılda kalıcı bir logo tasarım binlerce liraya satın alamacağınız PR çalışmalarına eşdeğerdir. Firmanızın ya da markanızın logosu en ayırt edici özelliğinizdir. Bu yüzden sizi iyi bir şekilde ifade eden kurumsal logo tasarımları tercih etmelisiniz.

Profesyonel Logo Tasarım

Büyük bir marka ya da küçük bir işletme her ne olursanız olsun logonuz profesyonel olsun. Her işte ilk intiba çok önemlidir. Siz nasıl ilk kez gördüğünüz kişilerin yüzüne bakıyorsanız, kullanıcılarda logolara bakmaktadır. Tanıştığınız kişiye nasıl yüzünden hatırlıyorsanız, kullanıcılarsa sizi logonuzdan hatırlayacaktır. Bu nedenle profesyonel logo tasarım son derece önemlidir.

Logo tasarımı yapan firmalar bu işi profesyonel olarak yapsa da logo yapım sürecinde dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır.

Profesyonel ve Kurumsal Logo Tasarım
  • Logonuz güven versin.
  • Markanızı yansıtan kurumsal logo tasarımları tercih edin.
  • Logo tasarımınızda kullandığınız renklerin firmanızı temsil edeceğini unutmayın. Renkler de işinizi yansıtan, güven veren tonlarda olmalıdır. Ayrıca logoda çok fazla renk kullanmak akılda kalıcı olmasını engellemektedir. Bir logoda en fazla 3-4 renk kullanılmalıdır.
  • Logonuzun hukuki boyutunu araştırmakta da fayda vardır. Kurumsal olmayan logo tasarım firmaları ya da freelancer logo tasarımcıları bazı logoları biraz değiştirerek müşterilerine sunmaktadır. Bu gibi durumlar başınızın ağrımasına neden olacağından, yalnızca kurumsal ve profesyonel logo tasarım firmaları ile çalışmalısınız.
  • Son olarak logo tasarımı akılda kalıcı olmalıdır.

Güvenilir Alışveriş

Kurumsal bir logo tasarım hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlar ile logo tasarım hizmeti.

Özgün Logo Tasarımı

Size özel, eşsiz logolar ile farkınızı ortaya çıkarın!

Facebook, Instagram ve Twitter haricindeki tüm platformlar için de profil, kapak ve post tasarım hizmeti vermekteyiz.

Logo Tasarım Fiyatları

En uygun logo tasarımı ücretleri, logo tasarımı fiyat listesi, en ucuz logo tasarımı.

Ödemenizden sonra belirttiğiniz telefon numarası ya da mail ile iletişime geçeceğiz.

Profil Logo
49 ₺
1 Adet Logo
3 Revize Hakkı
Sosyal Medya Hesaplarında Kullanıma Uygun
 
 
Basit Logo
99 ₺
1 Adet Logo
3 Revize Hakkı
Dijital Ortamda Kullanıma Uygun
 
 
 
Profesyonel Logo
189 ₺
1 Adet Logo
10 Revize Hakkı
Dijital Ortamlarda Kullanıma ve Baskıya Uygun
 
 
 
 
Kurumsal Kimlik
599 ₺
1 Adet Logo
Sınırsız Revize Hakkı
Kartvizit Tasarımı
Zarf ve Antentli Kağıt Tasarımı
Fatura Tasarımı
Sosyal Medya Profillerine Özel Tasarımlar
Diğer Kurumsal İstekler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Marka ve Firma Logo Tasarımları Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Logo tasarım firmanızın en önemli adımlarından birisidir. Bu işi kurumsal bir firmaya emanet ettiğinizden emin olmalı ve işinizi şansa bırakmamalısınız. Profesyonel logo tasarım yapan firmalar bu konudaki en büyük yardımcınız olacaktır. Bozkurt Web Ajans en iyi grafik tasarımcılarla çalışarak, markanızı tam olarak yansıtmanıza yardımcı olur. Siz firmanızdan sektörünüzden bahsedersiniz, biz hayalinizdeki logoyu ortaya çıkarırız.

Yaptırdığınız logo hoşunuza gitmediyse, tereddütleriniz varsa kesinlikle revize isteyin. Logonuzu belirledikten ve tanıtımlara başladıktan sonra logoyu değiştirmek çok zor olabilir. Değişiklik yapsanız bile yaptığınız reklam ve tanıtım harcamaları çöpe gidecek, bu da zarara uğramanıza neden olacaktır. Şirket logosu kesin olarak olarak belirlendikten sonra zorun haller dışında değiştirilmemelidir.

Marka logosu oluşturma aşamasında tasarım ajansının referanslarına göz atmanız da faydalı olacaktır. Bir logo tasarım ajansı sizden önce de birçok iş yapmıştır ve yaptığı işler size fikir verir. İşleri genel olarak başarılı bulmuyorsanız ya da sizin için yeterince yaratıcı değillerse hiç uğraşmadan farkı bir logo tasarım ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Profil Logoları

Sosyal Medya Logoları

Sosyal medya platformları hayatımıza girdiğinden beri dijital pazarlamanın da yönü değişti. Artık tüm kurumsal firmalar sosyal medya platformlarında da yer almak zorunda. Kurumsal firmalar sitelerinde olduğu gibi sosyal medya hesaplarında da logo tasarımlarına ihtiyaç duyuyorlar. Artık yalnızca sosyal medya logoları da yeterli olmuyor. Kapak tasarımları, post ve story tasarımları da çok önemli bir hale geldi. Kurumsal kimliğinizi temsil eden bu küçük ayrıntılar bir araya gelince marka olmanızı sağlıyor. Bu nedenle en ufak ayrıntıya kadar dikkat etmek zorundasınız.

Sosyal medya logo, kapak, post ve story tasarımlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel sosyal medya yönetimine de ihtiyacınız varsa ilgili konumuzu buradan inceleyebilirsiniz. Profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimizde profil logosu, kapak, post ve story tasarımlarını da hediye olarak sunuyoruz.

Facebook, Instagram ve Twitter kesinlikle bulunmanız gereken sosyal medya platformlarıdır. Bunlar haricinde sektörünüze göre Youtube, Pinterest, Reddit ve Linkedin gibi platformları da aktif olarak kullanabilirsiniz.

Facebook

Facebook Profil Resmi Tasarımı
Facebook Sayfa Kapak Tasarımı
Facebook Hikaye Tasarımı
Facebook Gönderi Tasarımı

Instagram

Instagram Profil Logosu
Instagram Story Tasarımı
Instagram Post Tasarımı

Twitter

Twitter Profil Logosu
Twitter Kapak Tasarımı
Twitter Tweet Tasarımı

Profesyonel Logo Tasarım Örnekleri

Kurumsal Logo Tasarım Örnekleri
Profesyonel Logo Tasarım Örnekleri

Profesyonel Logo Tasarımı Yaptırmak için Bizimle İletişime Geçin!

    Bozkurt Web Ajans Blog