Kurumsal Web Tasarım – %100 Müşteri Memnuniyeti

Web tasarım kurumların ve firmaların internetteki yüzüdür. Günümüzde kişilerde bir website ya da blog sahibi olarak kendilerini web dünyasında en iyi şekilde temsil etmeye çalışmaktadır. Teknik olarak web tasarımdan bahsedeceksek de websitelerinin internete, arama motorlarına erişmesini; firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtmalarını sağlayan metin, görsel ve grafiklerdir. Elbette tüm bu değişkenleri bir araya getiren de kalite bir kodlama ve bu kodlamayı gerçekleştiren web tasarımcısıdır.

Web Tasarım Uzmanı

Web tasarımı ya da orijinal haliyle web design uzmanlık gerektiren bir iştir. Birçok durumda web tasarım uzmanının birkaç kodlama dili bilmesi, görsel tasarım bilgisine sahip olması ve kaliteli içerikler sunması gerekmektedir. Bir kişiden hepsini beklemektense web tasarım firmaları ya da ajansları ile çalışmak daha makul olabilir.

Web Design

Bir web tasarımcı ile ya da web ajansla çalışmayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta iş öncesi yapılacak sözleşmedir. Sektörde çok kaliteli ve profesyonel web tasarım yapan firmalar bulunsa da yalnızca alacağı ücreti düşünenen ve baştan savma işler yapan kişiler ve firmalar da bulunmaktadır.

Web tasarım hizmeti alacaksanız, kesinlikle kurumsal bir firma ile iletişime geçmeli, isteklerinizi yazılı olarak belirtmeli ve sözleşme yapmalısınız. Ayrıca fatura talep ederek işi resmi boyuta taşımalı, kurumsal bir web tasarım firması ile çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Bozkurt Web Ajans %100 Müşteri Memnuniyetini hedefleyen, tüm hizmetlerinde faturalandırma yaparak, çalışmalarını kurumsal olarak yürüten bir web ajansıdır.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Mobil Uyumlu Website Tasarımı

Bozkurt Web Ajans tarafından tasarlanan tüm siteler %100 responsive uyumludur. Günümüzde websitelerine gelen ziyaretçiler %80 oranında mobil cihaz kullanmaktadır. Mobil uyumlu bir siteniz yoksa hiç siteniz olmasın daha iyi!

SEO Uyumlu Web Siteleri

Bir websitesi sahibi olacaksanız, arama motorlarını özellikle de Google’ı hedeflememe gibi bir şansınız yoktur. SEO uzmanlarımızın tavsiyeleri sayesinde kodlanan websitelerimiz, arama motorlarının isteklerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Bozkurt Web Ajans SEO konusundaki başarısını kanıtlamış ve diğer tüm hizmetlerine de başarısını yansıtmaktadır.

Hızlı Açılan Siteler

Profesyonel bir web tasarım işinden bahsediyorsak, hız kesinlikle olmazsa olmaz kriterlerden biridir. İçerikleriniz, hizmetleriniz ya da sattığınız ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun, siteniz yavaşsa başarılı olamazsınız.

Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal websitesi mi yaptırmak istiyorsunuz? Profesyonel ekibimizle tüm sektörel ihtiyaçlarınızı karşılıyor, sektörünüze en uygun tasarımlaru sunuyoruz.

Kişisel Blog

Kişisel bir blog ya da portfolyo sitesine mi ihtiyacınız var? Biz size en iyi web tasarım hizmetini sunalım.

E-Ticaret Web Tasarım

Ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden satmak, bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız, en doğru yerdesiniz.

Web Tasarım Ajanslarına Sık Sorulan Sorular

Responsive web tasarım, mobil cihazlara uyumlu web tasarımı ifade etmektedir. Günümüz şartlarında responsive tasarıma sahip olmayan sitelerin hiçbir şansı yoktur.

Öncelikle web sitesi yapan firmalar ayrıntılı incelenmelidir. İlk intibanın önemli olduğunu unutmayın ve web tasarım firmasının kendi sitesini inceleyin. Site hızlı açılıyor mu, görsel açıdan tatmin ediyor mu? Web sitesi tasarımı beğenilmeyen, sitesi oldukça yavaş olan bir ajans size nasıl iyi bir hizmet sunabilir ki? İkinci eleme adımınız kurumsal bir firma olup olmadığını incelemek olsun. Anlaştığınız işler için sözleşme yapmayı ve fatura almayı unutmayın. Kurumsal web tasarım ajansları sizi yarı yolda bırakmaz, bir sorun olsa bile para iadesi alabilir ya da hakkınızı hukuki yollardan arayabilirsiniz. Bozkurt Web Ajans %100 Garanti ilkesi ile çalışır, bizden kaynaklı sorunla karşılaşmanız halinde hiçbir kesinti yapılmadan paranız iade edilir.

Her web tasarım bir amaca hizmet etmelidir. Kişisel bir blog ile e-ticaret sitesinin aynı tasarımları kullanması düşünülemez. Web tasarım, kullanıcılara en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamalı, kullanıcı deneyimini ön planda tutmalıdır. Ayrıca her zaman belirttiğimiz arama motoru uyumu web tasarımın da olmazsa olmazıdır.

Kurumsal görünen, ziyaretçilere güven veren bir tasarım tercih edilmelidir. Ayrıca sade bir web tasarım her zaman daha işlevsel ve kullanıcı dostudur.

UX yani User Experience kullanıcı deneyimi anlamına gelmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için yürütülen çalışmalar bu kapsamdadır.

Kullanıcılarla kaliteli ve daha uzun süre etkileşimde kalmak için yürütülen çalışmalara UI (User Interface) denilmektedir. Türkçe karşılığı kullanıcı arayüzü anlamına gelmektedir.

Search Engine Optimization (SEO) arama motoru optimizasyonu demektir. İster online alışveriş sitesi olsun, isterse kişisel blog tüm sitelere kullanıcılara ulaşmak için yapılmaktadır. Kullanıcılara ulaşmanın en ucuz ve kolay yolu da arama motorlarıdır. Özellikle Google’daüst sıralarda çıkmanız verdiğiniz emekelrin karşılığını almanızı sağlayacaktır.

SEO uyumlu web sitesi ise arama motorlarına uyumlu olarak kodlanmış siteleri tarif etmektedir. Elbette arama motorunda yükselmenin tek kriteri değildir ama site içi SEO, sağlıklı kodlama ve hızlı açılan sayfalardan geçmektedir.

  • E ticaret sitesi kurmak için en azından şahıs şirketine sahip olmalısınız.
  • Satacağınız ürünleri iyi araştırmak ve doğru ürünü seçmek.
  • Doğru alan adı seçimi. Yeterli bütçeniz varsa marka olabilecek kısa bir alan adı tercih edebilirsiniz. Bütçeniz fazla değilse akılda kalıcı, satacağınız ürünü simgeleyen jenerik bir alan adı da işinizi görecektir.
  • Kargo firması ile anlaşmak. Kargo giderleri direk olarak kazancınızı etkiledeğinden iyi bir anlaşma kâr oranınızı arttıracaktır. Ayrıca ücretsiz kargo gönderimine öncelik vermenizin satışlarınızı olumlu etkileyeceğini unutmamalısınız.
  • Ödeme yöntemlerinizi seçerek gerekli anlaşmaları yapmalısınız.
  • Son ve en önemlisi de bir websitesine sahip olmalısınız. E ticaret web tasarım oldukça önemlidir. Kullanıcılar ürünleri kolay bulur ve hızlıca erişebilirse, son adımı da tamamlamış olursunuz.

Web Sitesi Yaptırmak mı İstiyorsunuz? Bizimle İletişime Geçin!